prikaži profil
kainer
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dolnja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 184 cm |
| ITM | 26.6 |
| Postava | povprečno |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Alkohol | na zabavah |
| registriran od | 5. maj 2015 |
| nazadnje online dne | 6. maj 2015 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dolnja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 184 cm |
| ITM | 26.6 |
| Postava | povprečno |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Alkohol | na zabavah |
| registriran od | 5. maj 2015 |
| nazadnje online dne | 6. maj 2015 |