prikaži profil
b2mila
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 69 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | opica |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 23.4 |
| registriran od | 1. maj 2016 |
| nazadnje online dne | 1. maj 2016 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 69 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | opica |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 23.4 |
| registriran od | 1. maj 2016 |
| nazadnje online dne | 1. maj 2016 |