prikaži profil
wfr
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 26.3 |
| Postava | vitek/vitka |
| Kajenje | nekadilec |
| registriran od | 9. januar 2013 |
| nazadnje online dne | 9. januar 2013 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 26.3 |
| Postava | vitek/vitka |
| Kajenje | nekadilec |
| registriran od | 9. januar 2013 |
| nazadnje online dne | 9. januar 2013 |