prikaži profil
manros
| spol | par/skupina |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | lev |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 177 cm |
| ITM | 25.5 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 25. marec 2012 |
| nazadnje online dne | 25. marec 2012 |
| spol | par/skupina |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | lev |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 177 cm |
| ITM | 25.5 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 25. marec 2012 |
| nazadnje online dne | 25. marec 2012 |