prikaži profil
BruceWillEs
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 184 cm |
| ITM | 23.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | rjava |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | modro siva |
| registriran od | 6. oktober 2012 |
| nazadnje online dne | 11. december 2012 |
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 184 cm |
| ITM | 23.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | rjava |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | modro siva |
| registriran od | 6. oktober 2012 |
| nazadnje online dne | 11. december 2012 |