prikaži profil
NettER123
| spol | moške |
| zvezna dežela | Gornja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 170 cm |
| ITM | 27.7 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 24. marec 2013 |
| nazadnje online dne | 24. marec 2013 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Gornja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 170 cm |
| ITM | 27.7 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 24. marec 2013 |
| nazadnje online dne | 24. marec 2013 |