prikaži profil
Grazboy
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | angleščina, francoščina in nemščina |
| Teža | 72 kg |
| Višina | 187 cm |
| ITM | 20.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| registriran od | 25. april 2014 |
| nazadnje online dne | 18. maj 2016 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | angleščina, francoščina in nemščina |
| Teža | 72 kg |
| Višina | 187 cm |
| ITM | 20.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| registriran od | 25. april 2014 |
| nazadnje online dne | 18. maj 2016 |