prikaži profil
Dolf1946
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 80 let |
| astrološka znamenja | oven |
| chin. astrološka znamenja | pes |
| Teža | 70 kg |
| Višina | 175 cm |
| ITM | 22.9 |
| registriran od | 4. avgust 2009 |
| nazadnje online dne | 27. september 2009 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 80 let |
| astrološka znamenja | oven |
| chin. astrološka znamenja | pes |
| Teža | 70 kg |
| Višina | 175 cm |
| ITM | 22.9 |
| registriran od | 4. avgust 2009 |
| nazadnje online dne | 27. september 2009 |