prikaži profil
geggy
| spol | moške |
| zvezna dežela | Salzburg |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 36 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | kača |
| Teža | 95 kg |
| Višina | 196 cm |
| ITM | 24.7 |
| Postava | povprečno, auch wenn sich 95kg viel anhören,aba auf 196cm grösse is des nimma so vü;-) |
| Barva las | rjavolasec/rjavolaska, so a ganz helles braun |
| Dolžina las | kratki lasje, meist nicht länger als 2cm |
| Barva oči | zelena, genau gesagt grüngrau |
| Očesni pripomočki | jih nimam |
| Stil oblačenja | ležeren |
| Kajenje | strasten kadilec, ca.1packal am tag |
| Alkohol | občasno |
| Hrana | vsejed |
| Šport | zelo redko |
| Izobrazba | osnovna šola |
| Vera | rimskokatoliška |
| Zakonski stan | samski/samska |
| Otroci | keine otrok |
| Želim si otrok | unentschlossen |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Ladys 0ich 6bin7 eig6.auf 6der0 Suche 8nach 9Sex,jedoch4 wenn1 sich0 mehr ergibt warum nicht...? ;-) einfach melden....:-* |
| registriran od | 2. marec 2013 |
| nazadnje online dne | 2. marec 2013 |