prikaži profil
fescherkerl
gib den menschen was sie brauchen und nimm was sie dir geben. du lebst nur einmal
| spol | moške |
| zvezna dežela | Gornja Avstrija |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 55 let |
| astrološka znamenja | oven |
| chin. astrološka znamenja | merjasec |
| Teža | 92 kg |
| Višina | 186 cm |
| ITM | 26.6 |
| Postava | močnejše postave, kleines bäuchlein |
| Barva las | rjavolasec/rjavolaska |
| Dolžina las | kratki lasje, im sommer 3 mm |
| Očesni pripomočki | jih nimam |
| Stil oblačenja | raznolik |
| Kajenje | strasten kadilec |
| Alkohol | redno |
| Hrana | vsejed |
| Šport | občasno |
| Izobrazba | vajeništvo |
| Vera | brez veroizpovedi |
| Zakonski stan | samski/samska |
| Otroci | keine otrok |
| Želim si otrok | unentschlossen |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
wo ist die dame meines herzens?? bin schon seit einigen monaten singel und es tut sich auch nix auf. bin 39, widder, raucher, leidenschaftlicher biker, steh auf sehr schlanke frauen, näheres im profil. bis bald |
| registriran od | 12. julij 2010 |
| nazadnje online dne | 12. julij 2010 |