prikaži profil
motz1988
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 37 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | zmaj |
| Teža | 170 kg |
| Višina | 171 cm |
| ITM | 58.1 |
| registriran od | 22. december 2014 |
| nazadnje online dne | 22. december 2014 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 37 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | zmaj |
| Teža | 170 kg |
| Višina | 171 cm |
| ITM | 58.1 |
| registriran od | 22. december 2014 |
| nazadnje online dne | 22. december 2014 |