prikaži profil
heissefnatur
lebe deinen traum
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dolnja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 71 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | konj |
| Teža | 78 kg |
| Višina | 171 cm |
| ITM | 26.7 |
| Postava | povprečno, man sagt man sieht gut aus |
| Barva las | bela, mit grau gemischt |
| Dolžina las | kratki lasje, also 8 -12 cm |
| Barva oči | modro siva, es ist mal so |
| Očesni pripomočki | očala, ja um schärfer zu sehen |
| Stil oblačenja | ležeren |
| Kajenje | toleranten nekadilec, lieber ohne |
| Alkohol | v družbi, auch am abend zum essen mal ein gläschen |
| Hrana | vsejed, bitte nur keine fettaugen |
| Šport | občasno, so 1 - 2 x in der woche |
| Izobrazba | strokovna šola, htl, bankkaufmann usw. abgeschlossen |
| Vera | brez veroizpovedi |
| Zakonski stan | samski/samska, leider noch immer einsam |
| Otroci | keine otrok, was nicht ist kann noch werden |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
suche partnerin zur verwirklichung meiner träume, liebe alles was dem leben inhalt und freude gibt. |
| registriran od | 5. januar 2009 |
| nazadnje online dne | 25. avgust 2009 |