prikaži profil
love
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | tiger |
| Teža | 76 kg |
| Višina | 180 cm |
| ITM | 23.5 |
| registriran od | 4. januar 2010 |
| nazadnje online dne | 30. april 2011 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | tiger |
| Teža | 76 kg |
| Višina | 180 cm |
| ITM | 23.5 |
| registriran od | 4. januar 2010 |
| nazadnje online dne | 30. april 2011 |