prikaži profil
omar1
| spol | moške |
| zvezna dežela | Salzburg |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 47 let |
| astrološka znamenja | vodnar |
| chin. astrološka znamenja | ovca |
| Teža | 60 kg |
| Višina | 175 cm |
| ITM | 19.6 |
| registriran od | 13. avgust 2009 |
| nazadnje online dne | 23. avgust 2009 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Salzburg |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 47 let |
| astrološka znamenja | vodnar |
| chin. astrološka znamenja | ovca |
| Teža | 60 kg |
| Višina | 175 cm |
| ITM | 19.6 |
| registriran od | 13. avgust 2009 |
| nazadnje online dne | 23. avgust 2009 |