prikaži profil
paris
unverhofft kommt oft!
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 69 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | opica |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 26.3 |
| Postava | močnejše postave, breite schultern, 185 cm |
| Barva las | rjava, schütter |
| Dolžina las | "na ježka" |
| Barva oči | zelena |
| Očesni pripomočki | jih nimam, ausser lesebrille |
| Stil oblačenja | raznolik |
| Kajenje | strasten kadilec, nan gönnt sich ja sonst (fast) nichts! |
| Alkohol | antialkoholik |
| Hrana | vsejed |
| Šport | sploh ne, es gibt wirklich schöneres und entspannenderes. |
| Izobrazba | vajeništvo, ahs |
| Vera | brez veroizpovedi, ich kenne gott nicht aber er mich! |
| Zakonski stan | v resni zvezi, so solls auch bleiben. |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
als begeisterter hobbymasseur suche ich männer,frauen und paare bei denen ich mein hobby ausleben kann. bin 100% diskret und habe kein finanzielles interesse. deine/eure wünsche werden voll erfüllt - versprochen! alter und figur sind unwichtig. massagen sind nur von 8-15 uhr möglich. |
| registriran od | 8. februar 2011 |
| nazadnje online dne | 19. november 2012 |