prikaži profil
tui
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 178 kg |
| Višina | 75 cm |
| ITM | 316.4 |
| Barva las | blond |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 24. julij 2010 |
| nazadnje online dne | 26. avgust 2010 |
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 178 kg |
| Višina | 75 cm |
| ITM | 316.4 |
| Barva las | blond |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 24. julij 2010 |
| nazadnje online dne | 26. avgust 2010 |