prikaži profil
tek85
| spol | moške |
| Jeziki | Polnisch in nemščina |
| Starost | 41 let |
| astrološka znamenja | oven |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 81 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 26.1 |
| registriran od | 9. december 2012 |
| nazadnje online dne | 7. marec 2013 |
| spol | moške |
| Jeziki | Polnisch in nemščina |
| Starost | 41 let |
| astrološka znamenja | oven |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 81 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 26.1 |
| registriran od | 9. december 2012 |
| nazadnje online dne | 7. marec 2013 |