prikaži profil
hans45
| spol | moške |
| zvezna dežela | Gornja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 62 let |
| astrološka znamenja | dvojčka |
| chin. astrološka znamenja | zajec |
| Teža | 84 kg |
| Višina | 180 cm |
| ITM | 25.9 |
| Postava | povprečno |
| Barva las | rjava |
| Dolžina las | kratki lasje, meist 3 mm |
| Barva oči | rjava |
| Očesni pripomočki | jih nimam |
| Stil oblačenja | ostalo |
| Kajenje | strasten kadilec |
| Alkohol | antialkoholik |
| Hrana | vsejed |
| Šport | pogosto |
| Izobrazba | vajeništvo, Fortbildungskurse |
| Vera | rimskokatoliška |
| Zakonski stan | ločen/ločena |
| Otroci | 1 otrok |
| Želim si otrok | keine otrok |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Muss ich mir erst überlegen. Hobbys: Motorradfahren, Autoschrauben, Klettern, Bergwandern u.s.w |
| registriran od | 2. februar 2009 |
| nazadnje online dne | 8. februar 2009 |