prikaži profil
wertzu11
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 181 cm |
| ITM | 24.4 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | črnina |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 16. avgust 2008 |
| nazadnje online dne | 16. avgust 2008 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 181 cm |
| ITM | 24.4 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | črnina |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 16. avgust 2008 |
| nazadnje online dne | 16. avgust 2008 |