prikaži profil
and11
Alles kann, nichts muss
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | angleščina, francoščina in nemščina |
| Teža | 75 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 21.9 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 13. oktober 2017 |
| nazadnje online dne | 13. oktober 2017 |
Alles kann, nichts muss
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | angleščina, francoščina in nemščina |
| Teža | 75 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 21.9 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 13. oktober 2017 |
| nazadnje online dne | 13. oktober 2017 |