prikaži profil
trekking
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in italijanščina |
| Teža | 83 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 24.3 |
| Postava | povprečno |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| Alkohol | občasno |
| registriran od | 27. avgust 2017 |
| nazadnje online dne | 9. september 2017 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in italijanščina |
| Teža | 83 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 24.3 |
| Postava | povprečno |
| Dolžina las | kratki lasje |
| Barva oči | rjava |
| Alkohol | občasno |
| registriran od | 27. avgust 2017 |
| nazadnje online dne | 9. september 2017 |