prikaži profil
fritzdecat
| spol | moške |
| zvezna dežela | Salzburg |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 60 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | kača |
| Teža | 85 kg |
| Višina | 173 cm |
| ITM | 28.4 |
| registriran od | 6. januar 2009 |
| nazadnje online dne | 13. januar 2009 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Salzburg |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 60 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | kača |
| Teža | 85 kg |
| Višina | 173 cm |
| ITM | 28.4 |
| registriran od | 6. januar 2009 |
| nazadnje online dne | 13. januar 2009 |