prikaži profil
Stehlampe23
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 23.4 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | blond |
| Barva oči | zelena |
| registriran od | 28. december 2008 |
| nazadnje online dne | 28. december 2008 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 23.4 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | blond |
| Barva oči | zelena |
| registriran od | 28. december 2008 |
| nazadnje online dne | 28. december 2008 |