prikaži profil
W3734
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 25.8 |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Izobrazba | diplomski študij |
| registriran od | 26. maj 2009 |
| nazadnje online dne | 27. maj 2009 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 25.8 |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Izobrazba | diplomski študij |
| registriran od | 26. maj 2009 |
| nazadnje online dne | 27. maj 2009 |