prikaži profil
andre_24
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 81 kg |
| Višina | 183 cm |
| ITM | 24.2 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 16. marec 2008 |
| nazadnje online dne | 16. marec 2008 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Teža | 81 kg |
| Višina | 183 cm |
| ITM | 24.2 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 16. marec 2008 |
| nazadnje online dne | 16. marec 2008 |