prikaži profil
Abendteuer
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 55 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | pes |
| Teža | 68 kg |
| Višina | 68 cm |
| ITM | 147.1 |
| registriran od | 13. junij 2006 |
| nazadnje online dne | 19. junij 2006 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 55 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | pes |
| Teža | 68 kg |
| Višina | 68 cm |
| ITM | 147.1 |
| registriran od | 13. junij 2006 |
| nazadnje online dne | 19. junij 2006 |