prikaži profil
roadman69
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina, francoščina, italijanščina in nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 26.3 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 21. november 2008 |
| nazadnje online dne | 16. junij 2020 |
| spol | moške |
| Jeziki | angleščina, francoščina, italijanščina in nemščina |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 26.3 |
| Postava | povprečno |
| registriran od | 21. november 2008 |
| nazadnje online dne | 16. junij 2020 |