prikaži profil
Spezi
Warum nicht?
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 62 let |
| astrološka znamenja | kozorog |
| chin. astrološka znamenja | zajec |
| Teža | 100 kg |
| Višina | 177 cm |
| ITM | 31.9 |
| registriran od | 23. november 2007 |
| nazadnje online dne | 18. junij 2008 |
Warum nicht?
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 62 let |
| astrološka znamenja | kozorog |
| chin. astrološka znamenja | zajec |
| Teža | 100 kg |
| Višina | 177 cm |
| ITM | 31.9 |
| registriran od | 23. november 2007 |
| nazadnje online dne | 18. junij 2008 |