prikaži profil
skotty
Bekanntschaft liegt mir sehr
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 82 let |
| astrološka znamenja | dvojčka |
| chin. astrološka znamenja | ovca |
| Teža | 83 kg |
| Višina | 177 cm |
| ITM | 26.5 |
| Postava | povprečno, nicht dick |
| Barva las | rjava, grau meliert |
| Dolžina las | kratki lasje, bis 8 cm |
| Barva oči | modra |
| Očesni pripomočki | jih nimam, beim Lesen mit Brille |
| Stil oblačenja | eleganten |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Alkohol | občasno |
| Hrana | vsejed |
| Šport | občasno |
| Izobrazba | vajeništvo, später Beamter |
| Vera | rimskokatoliška |
| Zakonski stan | poročen/poročena |
| Otroci | 3 otroci, Die Kinder sind erwachsen |
| Želim si otrok | keine otrok |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Ich suche Freunde zum treffen |
| registriran od | 19. september 2006 |
| nazadnje online dne | 21. september 2006 |