prikaži profil
heli1
alles kann nix muss
| spol | moške |
| bivališče | A-1100 Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 95 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 27.8 |
| Otroci | keine otrok, habe schon 2 |
| registriran od | 7. avgust 2005 |
| nazadnje online dne | 8. avgust 2005 |
alles kann nix muss
| spol | moške |
| bivališče | A-1100 Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 95 kg |
| Višina | 185 cm |
| ITM | 27.8 |
| Otroci | keine otrok, habe schon 2 |
| registriran od | 7. avgust 2005 |
| nazadnje online dne | 8. avgust 2005 |