prikaži profil
Belami
Vergnügen maximieren und Schmerz minimieren!!!
| spol | moške |
| bivališče | A-9560 Feldkirchen in Kärnten |
| Jeziki | angleščina in nemščina |
| Starost | 51 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | tiger |
| Teža | 70 kg |
| Višina | 172 cm |
| ITM | 23.7 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | rjavolasec/rjavolaska |
| Dolžina las | redki lasje, ganz kurz 3mm |
| Barva oči | modro siva |
| Očesni pripomočki | očala ali leče |
| Stil oblačenja | raznolik |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Alkohol | občasno |
| Hrana | vsejed |
| Šport | občasno, Fitnesscenter |
| Izobrazba | vajeništvo, und Abendmatura |
| Vera | brez veroizpovedi |
| Zakonski stan | samski/samska, auf der Suche!!!! |
| Otroci | keine otrok |
| Želim si otrok | keine otrok |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Ich bin 32,single und suche dich!Eine Frau zwischen 18 und 37 für gemeinsame Freizeitaktivitäten und Unternehmungen!Affäre, Seitensprung,ONS,oder eine feste Beziehung!Wer weiß was sich bei Sympathie alles ergibt.....!!!! |
| registriran od | 9. december 2006 |
| nazadnje online dne | 16. december 2006 |