prikaži profil
stevomat
Jetzt und Sofort
| spol | moške |
| zvezna dežela | Gornja Avstrija |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 43 let |
| astrološka znamenja | tehtnica |
| chin. astrološka znamenja | pes |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 183 cm |
| ITM | 23.9 |
| Postava | povprečno |
| Barva las | rjava, dunkel |
| Dolžina las | kratki lasje, ca. 12 mm |
| Barva oči | modro siva |
| Očesni pripomočki | jih nimam |
| Stil oblačenja | črnina, meistens |
| Kajenje | občasni kadilec |
| Alkohol | občasno |
| Hrana | vsejed |
| Šport | občasno, Basketball, Bowling |
| Izobrazba | strokovna šola |
| Vera | brez veroizpovedi |
| Zakonski stan | v odprti zvezi |
| Želim si otrok | unentschlossen |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Suche gleichgesinnte Dame für sinnliche Stunden ohne Bindung. |
| registriran od | 10. junij 2006 |
| nazadnje online dne | 1. julij 2006 |