prikaži profil
Cyberdok
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 48 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | kača |
| Teža | 70 kg |
| Višina | 178 cm |
| ITM | 22.1 |
| registriran od | 5. oktober 2004 |
| nazadnje online dne | 18. marec 2008 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 48 let |
| astrološka znamenja | rak |
| chin. astrološka znamenja | kača |
| Teža | 70 kg |
| Višina | 178 cm |
| ITM | 22.1 |
| registriran od | 5. oktober 2004 |
| nazadnje online dne | 18. marec 2008 |