prikaži profil
geilerbock9021
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 63 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | tiger |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 180 cm |
| ITM | 24.7 |
| registriran od | 30. december 2014 |
| nazadnje online dne | 4. januar 2015 |
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 63 let |
| astrološka znamenja | devica |
| chin. astrološka znamenja | tiger |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 180 cm |
| ITM | 24.7 |
| registriran od | 30. december 2014 |
| nazadnje online dne | 4. januar 2015 |