prikaži profil
Oldman
Leben Lieben Lachen
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | škorpijon |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 183 cm |
| ITM | 26.9 |
| registriran od | 16. julij 2016 |
| nazadnje online dne | 16. julij 2016 |
Leben Lieben Lachen
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 64 let |
| astrološka znamenja | škorpijon |
| chin. astrološka znamenja | bivol |
| Teža | 90 kg |
| Višina | 183 cm |
| ITM | 26.9 |
| registriran od | 16. julij 2016 |
| nazadnje online dne | 16. julij 2016 |