prikaži profil
Alexander_50
Liebe - Leben - Leidenschaft Genieße heute das Leben Morgen könnte es zu spät sein
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 57 let |
| astrološka znamenja | bik |
| chin. astrološka znamenja | opica |
| Teža | 71 kg |
| Višina | 171 cm |
| ITM | 24.3 |
| Postava | povprečno, Dick bin ich nicht |
| Barva las | rjava, Braun halt |
| Dolžina las | kratki lasje, 10mm schnitt |
| Barva oči | modra, Wie das Meer |
| Kajenje | občasni kadilec, Ab und zu |
| Alkohol | občasno, In lockerer Atmosphäre |
| Hrana | vsejed, Wenns schmeckt |
| Šport | občasno, Wenn ich Lust hab |
| Vera | brez veroizpovedi, No nix |
| Želim si otrok | keine otrok, Neeeee |
| moj oglas formuliran z lastnimi besedami |
Suche gleichgesinnte, denen Spaß - Zärtlichkeit - und Sex fehlt. |
| registriran od | 3. oktober 2018 |
| nazadnje online dne | 4. oktober 2018 |