prikaži profil
krzys
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | Polnisch |
| Teža | 115 kg |
| Višina | 188 cm |
| ITM | 32.5 |
| registriran od | 27. julij 2015 |
| nazadnje online dne | 27. julij 2015 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | Polnisch |
| Teža | 115 kg |
| Višina | 188 cm |
| ITM | 32.5 |
| registriran od | 27. julij 2015 |
| nazadnje online dne | 27. julij 2015 |