prikaži profil
Nightbird
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 86 kg |
| Višina | 178 cm |
| ITM | 27.1 |
| registriran od | 5. november 2003 |
| nazadnje online dne | 26. januar 2004 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Štajerska |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 86 kg |
| Višina | 178 cm |
| ITM | 27.1 |
| registriran od | 5. november 2003 |
| nazadnje online dne | 26. januar 2004 |