prikaži profil
Knocki
Don\'t be shy.
| spol | moške |
| Jeziki | nemščina |
| Starost | 57 let |
| astrološka znamenja | lev |
| chin. astrološka znamenja | opica |
| Teža | 84 kg |
| Višina | 174 cm |
| ITM | 27.7 |
| Postava | povprečno, gepolsterte Muskeln |
| Barva las | blond, sehr blond |
| Dolžina las | kratki lasje, 9mm sind doch nicht zu lang? |
| Barva oči | modra |
| Očesni pripomočki | jih nimam |
| Stil oblačenja | ležeren |
| Kajenje | toleranten nekadilec |
| Alkohol | v družbi |
| Hrana | vsejed, am liebsten selbstgekocht |
| Šport | občasno, Schwimmen, Volleyball, Badminton, Radeln, Sex |
| Izobrazba | matura, diverse abgebrochene Studiengänge |
| Vera | brez veroizpovedi |
| Zakonski stan | v resni zvezi, und glücklich |
| registriran od | 5. oktober 2003 |
| nazadnje online dne | 29. julij 2004 |