prikaži profil
saschah
| spol | moške |
| bivališče | A-1140 Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 25.8 |
| Postava | povprečno |
| Barva las | črnina |
| Dolžina las | dolgi lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 26. januar 2015 |
| nazadnje online dne | 18. maj 2016 |
| spol | moške |
| bivališče | A-1140 Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 80 kg |
| Višina | 176 cm |
| ITM | 25.8 |
| Postava | povprečno |
| Barva las | črnina |
| Dolžina las | dolgi lasje |
| Barva oči | rjava |
| registriran od | 26. januar 2015 |
| nazadnje online dne | 18. maj 2016 |