prikaži profil
Ekaterina
Niemals aufgeben
| spol | ženska |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 58 kg |
| Višina | 172 cm |
| ITM | 19.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | rjava |
| Dolžina las | dolgi lasje |
| Barva oči | modra |
| registriran od | 18. april 2021 |
| nazadnje online dne | 18. april 2021 |
Niemals aufgeben
| spol | ženska |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 58 kg |
| Višina | 172 cm |
| ITM | 19.6 |
| Postava | vitek/vitka |
| Barva las | rjava |
| Dolžina las | dolgi lasje |
| Barva oči | modra |
| registriran od | 18. april 2021 |
| nazadnje online dne | 18. april 2021 |