prikaži profil
PhilGlueck
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 178 kg |
| Višina | 90 cm |
| ITM | 219.8 |
| registriran od | 12. oktober 2004 |
| nazadnje online dne | 31. januar 2005 |
| spol | moške |
| zvezna dežela | Dunaj |
| Jeziki | nemščina |
| Teža | 178 kg |
| Višina | 90 cm |
| ITM | 219.8 |
| registriran od | 12. oktober 2004 |
| nazadnje online dne | 31. januar 2005 |